Gernot Zechmeister/ 25 augusta, 2021/ Blog/ 0komentáre

Rastlinné doplnky stravy od BioBloom

Žijeme v dobe stresu. Práca, rodina, priatelia a voľný čas chcú a musia byť dobre zorganizovaní a časovo vyvážení. Zdá sa však, že na nič z toho nemáme dostatok času. Ponáhľame sa a zabúdame na seba. Dôsledkom sú často fyzické nedostatky.

Bolo by najzdravšie zostúpiť z kolečka pre škrečka, ale peniaze si treba zarobiť a často môžeme len pomaly meniť svoje životné podmienky k lepšiemu a stále musíme „fungovať“.

V BioBloom je našou misiou zlepšiť zdravie ľudí pomocou najlepších prírodných produktov. Preto sme rozšírili vývoj našich produktov, aby sme mohli vyššie uvedené nedostatky aspoň trochu vyvážiť vývojom kvalitných doplnkov výživy.

Výsledkom je náš nový produktový rad BioBloom výživové doplnky. Skladá sa zo štyroch vysoko kvalitných doplnkov stravy, ktoré – ako veríme – pokrývajú základné oblasti pre naše zdravie a naše „fungovanie“. Zvláštne na nich je, že sú všetky 100% vegánske, bez lepku a laktózy, ako aj bez alergénov a GMO. Navyše všetky štyri neobsahujú žiadne farbivá, arómy ani žiadne prísady. Potravinové doplnky BioBloom sú optimálnym doplnkom všetkých produktov BioBloom a dajú sa ľahko navzájom kombinovať.

sunshine – kvapky Vitamín D3 & K2

V našich zemepisných šírkach takmer všetci trpíme nedostatkom vitamínu D v jesenných a zimných mesiacoch. Vitamín D sa nazýva aj slnečný vitamín alebo slnečný hormón a často ho treba dopĺňať kvôli nedostatku slnka. Vitamín D prispieva k udržaniu normálnych funkcií kostí, zubov a svalov, k normálnej absorpcii a využitiu vápnika a fosforu. Vitamín K2 tiež prispieva k udržaniu normálnych kostí a normálnej zrážanlivosti krvi. Zvláštnosťou BioBloom kvapiek s vitamínom D3 & K2 je, že vďaka bio konopnému oleju, ktorý obsahujú, podporujú vstrebávanie dvoch vitamínov rozpustných v tukoch v tenkom čreve, takže sú obzvlášť biologicky dostupné. Kapky sú 100% vegánske a môžu byť použité v každom veku.

BioBloom sunshine vitamín D+K2

deep sleep – komplex pre lepší spánok

Dostatočne dobrý spánok je predpokladom nášho blaha – bez spánku nie je žiadna energia na celý deň. Nanešťastie, stále viac ľudí má problémy so zaspávaním a spánkom.

Rastlinné extrakty (cannabis sativa, chmeľ, valeriána a levanduľa) a melatonín, ako aj ďalšie zložky vyvolávajúce spánok, majú pozitívny vplyv na dĺžku spánku, ako aj na celkové spánkové správanie.

Ako doplnok hlbokého spánku odporúčame náš bio čaj z konopného kvetu, ktorý je už roky cenený pre svoj účinok navodzujúci spánok

Nezabudnite: nechajte lúhovať 15 minút.

BioBloom komplex na spanie

active – Horčíkový komplex 5 solí

Horčík ovplyvňuje takmer všetky metabolické procesy v ľudských bunkách a predovšetkým prispieva k:

 • normálne fungovanie nervového systému
 • na zníženie únavy a vyčerpania
 • normálny energetický metabolizmus
 • k rovnováhe elektrolytov (najmä pri športe)
 • k normálnej psychickej funkcii
 • na udržanie normálnych kostí a zubov
 • normálnu svalovú funkciu

Horčík má tiež svoju úlohu pri delení buniek.

Kapsule horčíkového komplexu 5 solí poskytujú päť rôznych vysokokvalitných zlúčenín horčíka, ktoré podporujú biologickú dostupnosť prostredníctvom rovnováhy medzi rýchlou absorpciou a dlhodobejším intracelulárnym vychytávaním.

BioBloom magnézium

BioBloom Horčíkový komplex 5 solí je dokonalým doplnkom k ostatným výživovým doplnkom BioBloom.

body + mind – Komplex vitamínov B s klíčkami

Vitamíny B B1, B2, B3, B5, B6 a B12 sú nevyhnutné pre našu pohodu. Vitamíny skupiny B sa podieľajú na mnohých procesoch v tele a okrem iného prispievajú k:

 • normálnemu fungovaniu nervového systému
 • normálnej funkcii imunitného systému
 • zníženiu únavy a vyčerpania
 • normálnej mentálnej funkcii
 • normálnemu energetickému metabolizmusu
 • normálnej tvorbe červených krviniek
 • regulácii hormonálnej aktivity

BioBloom komplex vitmínov B s klíčkami navyše obsahuje kyselinu listovú, ktorá tiež prispieva k normálnej psychickej funkcii, k zníženiu miery únavy a vyčerpania a k normálnej funkcii imunitného systému.

BioBloom vitamín B

Všetky vitamíny B body + mind pochádzajú z patentovaného prášku sadenice Quinoa Panmol®, ktorý sa získava z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, a preto sú obsiahnuté v biologicky aktívnej forme. Zvláštna je aj kyselina listová (Quatrefolic®) vhodné pre ľudí, ktorí vzhľadom na svoju genetickú dispozíciu majú problémy s aktiváciou kyseliny listovej.

body + mind je preto ideálne pre všetkých, ktorí chcú komplexne posilniť svoje telo a nechcú stratiť vnútornú rovnováhu v celom strese.

cell protection – Astaxantín s bio konopným olejom

Astaxantín je karotenoid zo zelenej riasy a dáva napr. lososom svoju charakteristickú červenkastú farbu. Cell protection tiež obsahuje bio konopný olej a vitamín E a pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Podporuje aktívny životný štýl až do vysokého veku. Odporúčame užívať pred fyzickými a psychicky náročnými aktivitami.

BioBloom cell protection obsahuje iba prírodný astaxantín (Haematococcus Pluvialis) z rakúskej výroby (astafit ®). Vysoká čistota a kvalita zaisťujú vysokú biologickú dostupnosť a účinnosť, ktoré sú mnohonásobne vyššie ako synteticky vyrábaný astaxantín.

BioBloom Astaxantín

Nechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*