Anbau und Verarbeitung von Hanf Cannabis Banner

OD PESTOVANIA K HOTOVÉMU VÝROBKU

priamo od výrobcu

PESTOVANIE

Naše konopné rastliny sú vysiate a pestované v radoch na 110 hektároch vlastných bio certifikovaných polí. Vďaka špeciálne vyvinutej kultivačnej technike, ílovitej pôde obzvlášť bohatej na živiny v bývalej nive Neziderského jazera a miernemu panónskemu podnebiu môžu rastliny konope rásť zdravo a udržateľne súčasne – bez hnojív a zavlažovania.

ŽATVA & SPRACOVANIE

Perfektný čas zberu je určený pravidelnými analýzami rastlín konope. Po zbere sú rastliny spracované ručne, sušenie je pomalé a šetrné. Cieľom je zachovať v každom kroku spracovania čo najviac prírodných zložiek.

CO2-EXTRAKCIA

Sušené rastliny konope sa extrahujú obzvlášť šetrne v certifikovanom špeciálnom laboratóriu (ISO9001, ISO14001, HACCP, BIOCERT, KOSCHER) extrakciou CO2 za prísnych kvalitatívnych kritérií. Extrakčný proces CO2 zase zaisťuje, že prírodné zložky sú zachované až do hotového konopného extraktu a že hotový výrobok je bez akýchkoľvek rozpúšťadiel.

ANALÝZA

Pre nás ako výrobcu a partnera kvality spoločnosti BIO AUSTRIA je zabezpečenie kvality stredobodom celého výrobného procesu. Aby sa zaistili vysoké štandardy kvality, pravidelne sa vykonávajú interné testovacie postupy a nezávislé kontroly kvality. Presné hodnoty kanabinoidov, pesticídov a ďalšie mikrobiologické hodnoty sa napríklad určujú prostredníctvom analýz pre každú dávku.