Aromatherapie scent Schriftzug

Vaša aromaterapia s terpénmi pre telo i myseľ

Nadýchnite sa, dýchajte ľahko – naše certifikované bio vonné zmesi pomáhajú telu, mysli a duši dosiahnuť väčšiu rovnováhu prirodzeným spôsobom. Na základe bio konopných terpénov z našich starostlivo zozbieraných konopných rastlín vám ponúkajú špeciálnu vôňu a príjemný zážitok z prírodných aróm iných cenných rastlín.

Aromatherapie Rauch

99 % terpénov

bio certifikované

kvalita
z Rakúska

prírodná vôňa

Bio Aromatheraphie im Diffusor

Získajte koncentráciu a energiu

Naša aromaterapia zameraná na vôňu a sústredenie vám ponúka svieži zážitok z vône, ktorý vám dodá energiu a koncentráciu na výzvy každodenného života. Prirodzená aróma našich špeciálne vyrobených bio konopných terpénov, spolu s arómami grapefruitu, rozmarínu a cyprusu, prinášajú vysoko kvalitnú, stimulujúcu a sviežu aromaterapiu.

Čím sa líši naša bio aromaterapia

Bio zertifiziert

bio certifikované

geprüfte Qualität aus Österreich

testovaná kvalita z Rakúska

99% Terpene

99 % terpénov

für mehr Wohlbefinden & Vitalität

pre väčšiu pohodu a vitalitu

Naša bio aromaterapia na prvý pohľad

Aby vášmu telu nič nechýbalo

Bio Duftmischungen - wie ein Spaziergang in der Natur

Terpény – ako prechádzka v prírode

Naše bio vonné zmesi pozostávajú z 99% z prírodných terpénov. Terpény sú zodpovedné za vôňu rastlín a nielen to. Prírodné zlúčeniny uhlíka majú veľký potenciál, navzájom sa podporujú v účinku a zvyšujú biologickú dostupnosť mnohých aktívnych zložiek rastlín.

Všetky zložky boli starostlivo vybrané ako súčasť fundovaného vývoja produktov a pochádzajú z regionálnej výroby.

Tri vonné zmesi pre vašu komplexnú aromaterapiu

Aromaterapia BioBloom vám ponúka tri vysoko kvalitné vonné zmesi (relax, focus a sleep), ktoré sú vyrábané podľa noriem ABG (Bio Austria garancia). Aromaterapia je doplnková metóda starostlivosti, ktorá považuje ľudí za jednotu tela, mysle a duše a posilňuje naše zdravie prírodnými arómami rastlín.

Aromatherapie mit Hanfterpenen
Aromatherapie mit Hanfterpenen

Aromaterapia BioBloom vám ponúka tri vysoko kvalitné vonné zmesi (relax, sústredenie a spánok), ktoré sú vyrábané podľa noriem ABG (záruka Bio Austria). Aromaterapia je doplnková metóda starostlivosti, ktorá považuje ľudí za jednotu tela, mysle a duše a posilňuje naše zdravie prírodnými arómami rastlín.