/ 18 augusta, 2021/ Blog, Uncategorized @sk/ 0komentáre

Komplexná bio aromaterapia s 99% terpénmi

 

Terpény sú prírodné zlúčeniny uhlíka, ktoré sú zodpovedné za arómu rastlín, majú pozitívne vlastnosti a navzájom sa podporujú. To nás podnietilo vyvinúť komplexnú vysoko kvalitnú aromaterapiu. Naše certifikované bio vonné zmesi pozostávajú z 99% terpénov a sú založené na konopných terpénoch z našich čerstvých a zdravých rastlín konope.

Aromaterapia je doplnková metóda starostlivosti, ktorá považuje ľudí za jednotu tela, mysle a duše. Porovnanie sa často robí s dlhou prechádzkou lesom, kde prírodné vône a vône lesa a prírody podporujú aktiváciu zmyslov a tým celkovú pohodu.

Naše Bio vonné zmesy sú vyvinuté podľa noriem ABG (Austria Bio Garantie) a obsahujú 99% terpénov. Tu si môžete prečítať viac o terpénoch a ich mnohých pozitívnych vlastnostiach. Venovali sme pozornosť najvyššej účinnosti a najlepšej regionálnej organickej kvalite vo vôňach obsiahnutých v bylinných účinných látkach. Vôňa aj synergické účinky terpénov boli pri vývoji produktu veľmi dôležité.

Výsledkom sú tri vonné zmesi, ktoré v zmysle komplexnej aromaterapie pôsobia upokojujúco (scent & relax), podporujú spánok (scent & sleep) a podporujú koncentráciu (scent & focus).

Bio Aromaterapia scent & relax obsahuje terpény z nášho čerstvého konope. Bio konopné terpény majú zemitú sviežu arómu. V kombinácii s upokojujúcimi arómami / terpénmi šalvie, bergamotu, grapefruitu a vetiveru vzniká komplexná aromaterapia, ktorá zaisťuje relaxáciu a vnútorný pokoj. Vôňa a relaxačný aromatický zážitok je drevitá a zemitá.

Druhá zmes vôní BioBloom má účinok podporujúci spánok. scent & sleep obsahuje terpény z nášho čerstvého konope a tiež borovice a levandule, ktoré sú známe svojimi upokojujúcimi účinkami. Vôňa je jemne pikantná. Kombinácia bio terpénov má silný upokojujúci účinok, ktorý podporuje spánok. vôňa a spánok je dokonalým doplnkom k ďalším našim výrobkom na podporu spánku. Pokiaľ ide o komplexnú (aromatickú) terapiu, na zaručene dobrý a pokojný spánok sa odporúča kombinácia s naším Bio konopným čajom, komplexom na spanie deep sleep ako aj našimi Bio CBD olejmi 8% a 10%.

Bio Aromaterapia scent & focus obsahuje aj organické konopné terpény zo zdravých rastlín v našich poliach. Spolu s osviežujúcou prírodnou arómou grapefruitu, rozmarínu a cyprusu prináša aroma & focus stimulujúci, svieži zážitok z vône a výsledkom je komplexná aromaterapia, ktorá zostruje a zlepšuje koncentráciu.

Naše Bio vonné zmesy sú vhodné len na aromaterapiu. Používajú sa s aromalampou alebo difuzérom. Kvapky podľa potreby / priania.

Wikipedia – článok k aromaterapii

Nechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*