Gernot Zechmeister/ 21 augusta, 2021/ Blog/ 0komentáre

Vitamín D pre väčšiu pohodu v zimných mesiacoch

Vitamín D vzniká hlavne zo slnčného žiarenia na kožu – preto je vitamín D hovorovo známy aj ako slnečný vitamín. V našich zemepisných šírkach trpí veľa ľudí nedostatkom vitamínu D v dôsledku nedostatku slnka v zimných mesiacoch.

Doplniť vitamín D je vhodné doplniť preto, aby sa predišlo jeho nedostatku. My v BioBloom sme vyvinuli prvý prípravok vitamínu D3 & K2 s konopným olejom ako nosným olejom. Náš sunshine je 100% vegánsky a obsahuje iba rastlinný vitamín D3 z lišajníka, vitamín K2 sa vyskytuje vo forme vysoko aktívneho menachinónu MK-7. Nosným olejom je vysokokvalitný konopný olej BioBloom z lúpaných semien rastlín konope z polí BioBloom. Vďaka konopnému oleju sú vitamíny D3 a K2 obzvlášť dobre absorbované telom v tenkom čreve. Náš bio konopný olej navyše obsahuje cenné nenasýtené mastné kyseliny omega-3 a omega-6 a konopný olej je jedným z najcennejších olejov zo všetkých.

Flexibilné dávkovanie

Pri vývoji sunshine sme zvolili flexibilné a individuálne dávkovanie. Spolu s lekármi sme veľmi intenzívne pracovali na odporúčaní dávkovania a v súvislosti s tým aj na zložení našich kvapiek vitamínu D. Pritom sme sa na základe vedeckých poznatkov rozhodli pre optimálne dávkovanie.

Náš produkt je možné dávkovať nasledovne: 2 kvapky sú 400 I.U., 5 kvapiek sú 1000 I.U. To umožňuje flexibilné dávkovanie smerom hore (jednoducho viac kvapiek), nižšie dávkovanie napríklad 400 IU by nebolo možné s 1 až 2 kvapkami 1 000 IU. Náš sunshine je preto bezpečný a nemusíte sa báť možného predávkovania, ktoré v nedávnej minulosti viedlo u niektorých ľudí k negatívnym vedľajším účinkom.

Pri dodržaní našich oficiálnych odporúčaní pre dávkovanie nemôže dôjsť k žiadnym príznakom nedostatku a telo je dostatočne zásobené vitamínom D. Zámerne sme si nevybrali pochybnú cestu mnohých výrobcov, ktorých vysokodávkové prípravky sú na úkor zdravia a bezpečnosti ľudí.

Veľmi dôležité: ľudia s vážnym nedostatkom vitamínu D, dojčatá a malé deti sa musia pred podaním vitamínu D poradiť s lekárom, aby pre nich mohli určiť správne dávkovanie.

BioBloom sunshine vitamín D+K2

sunshine je prvým prípravkom vitamínu D s konopným olejom ako nosným olejom.

Nechajte komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*
*